Królewski Lwów, Magiczne Kresy, a może wyjazd do Toskanii, Paryża lub Londynu? Naszym klientom oferujemy różnorodne kierunki wycieczek, dzięki czemu każdy znajdzie coś, co mu odpowiada. Razem z nami możesz udać się w podróż śladami Pana Wołodyjowskiego lub wielkich rodów szlacheckich. Natomiast jeśli szukasz rozrywki, to najlepszym rozwiązaniem będzie wyjazd do Disnaylandu w Paryżu lub Londynie, a także park rozrywki Mirabilandia w Savio.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że każda organizowana przez nas wycieczka szkolna jest w pełni dopracowana. Przed wybraniem oferty, każdy może sprawdzić szczegółowy plan podróży oraz uwzględnione w nim atrakcje. Wyjazd autokarem za granicę to wielkie przeżycie dla młodzieży, ale jednocześnie szansa na podszlifowanie języka oraz poznanie nowej, nieznanej im dotąd kultury. Co więcej, uczniowie mogą lepiej się ze sobą poznać i nawiązać znajomości.

Oferujemy wycieczki 3,4,5,6, a nawet ośmiodniowe, w różnych cenach, dzięki czemu można wybrać taką, która nie będzie zbyt dużym obciążeniem finansowym dla rodziców, a jednocześnie pozwoli dzieciom przeżyć wspaniałą przygodę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, starannie dobieramy kierunki oraz miejsca, które odwiedzają uczestnicy naszych wycieczek, tak aby były one dla nich jak najbardziej atrakcyjne.

Showing 1–16 of 26 results

Wyszukaj po nazwie

Odkryj swoją wyprawę marzeń!

Zakres cenowy 1  - 2803