Trzykrotnie nasze edukacyjne wycieczki szkolne zostały nagrodzone w największym konkursie jakościowym w Polsce otrzymując złote medale Quality International – Najwyższa Jakość.

Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem: Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000 przyznała nam Perłę Jakości za szczególne promowanie idei jakości w prowadzeniu działalności turystycznej.

Uhonorowano nas nagrodą Marszałka Województwa Opolskiego pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki Opolska Marka 2012. Tę prestiżową nagrodę otrzymaliśmy za organizację wycieczek szkolnych oraz wyjazdowych warsztatów fotograficznych. Organizowany po raz 10 konkurs służył wyłonieniu najlepszych produktów i usług województwa opolskiego.

Zwyciężyliśmy w kategorii “Usługa”. Nagroda jest niezwykle cenna, bo przyznana przez organ bezpośrednio, ustawowo nadzorujący pracę biur podróży.

Pragniemy podziękować za okazywane nam od lat zaufanie i zapewniamy, że każda zdobyta nagroda wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Uświadamia nam, że Państwa poczucie pewności i bezpieczeństwa są najważniejsze. Tajemnica sukcesu jest prosta: dzieci i młodzież na wycieczkach i w życiu traktujemy tak samo poważnie jak dorosłych. Na to zasługują i tego wymagają.