Okres przedświąteczny to wyjątkowy czas, który kojarzy się z kupowaniem prezentów, dekorowaniem domów, pieczeniem ciast i pierników. Jeśli chcesz, żeby był on jeszcze bardziej wyjątkowy, to wybierz się z nami na jarmark bożonarodzeniowy do Bratysławy, Pragi i Wiednia. W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy dwu- lub trzydniowe, w cenę których wliczone są śniadania i obiadokolacje, noclegi oraz przejazd w tą i z powrotem.

Taki wyjazd na jarmark to również doskonały sposób na zwiedzanie. Podczas pobytu w Bratysławie zobaczysz katedrę św. Marcina, Stary Ratusz, plac Franciszkański, a także pałac Prymasowski, gdzie podpisany został pokój Preszburski. W Wiedniu obowiązkowy punkt zwiedzania stanowi Parlament, a także dwa muzea Kunsthistorisches i Naturhistorisches. Jednak to nie wszystko, ponieważ będąc w stolicy Austrii musisz zobaczyć również kompleks cesarski Hofburg. Natomiast w Pradze udamy się na spacer Złotą Uliczką, przejdziemy przez Most Karola, a także zwiedzimy Złote Miasto Stu Wież.

Oczywiście obowiązkowy punkt całego programu stanowią wieczorne jarmarki bożonarodzeniowe w każdym z miast. Podczas których można podziwiać piękne własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, porozmawiać z lokalnymi sprzedawcami, a także spróbować różnych smakołyków. A dzięki kolorowym światełkom, wielkiej choince i dźwiękom kolęd poczujesz wyjątkową atmosferę nadchodzących świąt.

Showing all 2 results

Wyszukaj po nazwie

Odkryj swoją wyprawę marzeń!

Zakres cenowy 1  - 2180