Hiszpania Zielona Szkoła

Kod: ZSH
8 -10 DNI
RODZAJ WYJAZDU
 • wycieczka szkolna do Hiszpanii
 • wycieczka szkolna do Hiszpanii
 • wycieczka szkolna do Hiszpanii
 • wycieczka szkolna do Hiszpanii
 • wycieczka szkolna do Hiszpanii
 • wycieczka szkolna do Hiszpanii
 • wycieczka szkolna do Hiszpanii

Dokąd jedziemy?

Na słoneczne Costa Brava. Zapraszamy do Lloret de Mar, jednej z najbardziej znanych i lubianych przez turystów miejscowości w Katalonii. Ciepłe morze, piaszczyste plaże, tętniące życiem ulice kurortu z niezliczonymi restauracjami i sklepami przyciągają spragnionych wypoczynku z całej Europy. Jest Moc!

Co będziemy jedli?

Każdy turnus zaczyna się od obiadokolacji w dniu przyjazdu, a kończy obiadem w dniu wyjazdu. Zapewniamy wyżywienie hotelowe, 2 posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje w formie bardzo bogatego bufetu. Kto chce schudnąć, niech na czas zielonej szkoły o tym zapomni. Napoje do śniadań (kawa, herbata, soki) wliczone są w cenę, napoje do obiadu i kolacji – w cenie jest woda w karafkach, pozostałe napoje, np. gazowane zawsze są płatne osobno. Możesz dokupić obiady – za cały pobyt to raptem 125 pln/osobę !!!

Gdzie będziemy spali?

Oferujemy zakwaterowanie w hotelu 3*** położonym w niewielkiej (ok. 200 m) odległości od plaży i bezpośrednio w centrum kurortu. Uczestnicy kwaterowani są w pokojach 2,3,4 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz tv.

Program zielonej szkoły

Poniżej programu zielonej szkoły znajdziesz proponowane przez nas dodatkowe wycieczki. Wyjazdy ułożone w zgodzie z naszym wieloletnim doświadczeniem, pozwalają uczynić zieloną szkołę jeszcze bardziej atrakcyjną. Wisienka na torcie. Sprawdź nasze propozycje. Jeśli masz swoje – zadzwoń, przygotujemy dla Ciebie stosowną ofertę.

1

Dzień 1: Wyjazd

zbiórka uczestników zielonej szkoły, wyjazd, przekroczenie granicy, bezpośredni przejazd do Hiszpanii

2

Dzień 2: Lloret de Mar, Costa Brava

przejazd do Lloret de Mar, spacer, zapoznanie z kurortem, zakwaterowanie w hotelu po godzinie 14.00, reszta dnia przeznaczona na plażowanie i odpoczynek, obiadokolacja, nocleg

3-6

Dzień 3-6: Zielona Szkoła na Costa Brava

pobyt na Costa Brava, czas przeznaczony na spacery po mieście, wypoczynek, plażowanie, zajęcia dydaktyczne, realizację dodatkowych wycieczek fakultatywnych na życzenie (szczegóły poniżej)

7

Dzień 7: Lloret de Mar, Costa Brava

wykwaterowanie z hotelu do godziny 10.00, czas przeznaczony na spacer po mieście, wypoczynek i plażowanie, obiad, pobyt w Lloret de Mar do godziny 16.00, wyjazd, bezpośredni przejazd do Polski

8

Dzień 8: Powrót

bezpośredni przejazd do kraju, przekroczenie granicy, powrót uczestników zielonej szkoły

 

 

a

Dodatkowe dni Zielonej Szkoły?

Chcesz wydłużyć swój pobyt na Costa Brava do 9 lub 10 dni? Cena za każdy dodatkowy dzień (nocleg, śniadanie, obiadokolacja, ubezpieczenie nnw i kl, opieka pilota)  jest zależna od terminu. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 77 44 10 199.

Cena dla uczestnika do 18 lat – od 105 pln/osobę
Cena dla uczestnika +18 – od 125 pln/osobę

b

Barcelona

Zwiedzanie stolicy Katalonii, m. in. stadion Camp Nou, wzgórze Montjuic, spacer Las Ramblas, Palacio Guell – dzieło Gaudiego, serce Barcelony – Barrio Gotic, Ratusz, Palacio de Generalitat – siedziba Kortezów Kataloni,  Carrer del Bispe, katedra św. Eulalii, Jabłko Niezgody – Casa Batllo i Casa Ametller, przejazd do Casa Mila Gaudiego, bazylika Sagrada Familia. całodzienna wycieczka 8.30 – 20.00, wyjazd po śniadaniu, powrót na obiadokolację. Cena wycieczki nie obejmuje ewentualnych biletów wstępu, np. Camp Nou.

Cena dla uczestnika do 18 lat – 18 eur/osobę
Cena dla uczestnika +18 – 18 eur/osobę

c

Girona

Zwiedzanie katalońskiego Ciudad Monumental y Artistica: spacer plątaniną wąskich uliczek i zaułków, kolegiata St.Felix, Capilla Mayor z monumentalnym ołtarzem, Muzeum Katedralne z cennymi zabytkami sztuki romańskiej, m.in tkaniną “Stworzenie Świata”. Wycieczka w godzinach 10.00 – 14.30.  Cena wycieczki nie obejmuje ewentualnych biletów wstępu na życzenie, np. Muzeum Katedralnego.

Cena dla uczestnika do 18 lat – 11 eur/osobę
Cena dla uczestnika +18 – 11 eur/osobę

d

Europapark

Powoduje wydłużenie zielonej szkoły do 9 dni. 1 dzień wyjazd uczestników, bezpośredni przejazd do Niemiec 2 dzień przejazd do Europapark, całodzienna zabawa w parku rozrywki, obiadokolacja, bezpośredni przejazd do Hiszpanii 3 dzień rano przejazd do Lloret de Mar, spacer po mieście, odpoczynek, zakwaterowanie w hotelu po godzinie 14.00.  Wymagane zarezerwowanie i wykupienie wycieczki przed rozpoczęciem zielonej szkoły. W cenie obowiązkowe ubezpieczenie, bilet wstępu do Europapark, opieka pilota, obiadokolcja z napojem.

Cena dla uczestnika do 18 lat – 49 eur/osobę
Cena dla uczestnika +18 – 55 eur/osobę

f

Rejs do Tossa de Mar

rejs statkiem wzdłuż skalistego Costa Brava do Tossa de Mar, podglądanie życia morskiego – roślinności, podwodnych skał, ryb, plażowanie w Tossa de Mar do godziny 15.30, powrót do Lloret de Mar. Wycieczka w godzinach 10.00 – 16.15.

Cena dla uczestnika do 18 lat – 24 eur/osobę
Cena dla uczestnika +18 – 24 eur/osobę

podane ceny wycieczek dotyczą kompletnych grup autokarowych. Na życzenie Biuro przeliczy cenę dla mniejszych liczebnie grup uczestników zielonych szkół.

A

Cena brutto wycieczki obejmuje: 

 • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd, bar)
 • 5 noclegów w hotelu
 • 5 śniadań wg programu
 • 5 obiadokolacji wg programu
 • 1 obiad wg programu
 • opieka licencjonowanego pilota
 • ubezpieczenie NNW – 15000 PLN i KL – 20 000 €
 • podatek VAT
 • lokalne podatki pobytowe city taxes
 • obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

 

 • Na życzenie dopłata do wyżywienia FB – 3 posiłki dziennie:120 pln/osobę

B

Powiedz nam, skąd jest Twoja grupa

Korzystają z naszych usług Szkoły z całej Polski, dlatego – ze względu na różny koszt transportu po kraju – nie jest możliwe podanie jednolitej ceny imprezy dla Klientów z różnych województw. Do podstawowej ceny wycieczki podanej w witrynie doliczana jest ryczałtowa opłata za transport grupy po kraju zgodna z wartościami podanymi w tabeli dopłat >>

C

Termin Twojego wyjazdu

Zadzwoń do nas, powiedz nam, jaki termin cię interesuje. Ustalimy go wspólnie, dostosujemy do Twoich potrzeb. Znajdziemy optymalne, satysfakcjonujące rozwiązanie. Tel. 602275300