Jarmark Bożonarodzeniowy Drezno

Kod: JBD
1 DZIEŃ
  • jarmark adwentowy drezno logo wodne 2
  • jarmark adwentowy drezno logo wodne

1

Dzień 1: Drezno – Stolica Saksonii

zbiórka uczestników wycieczki, wyjazd, rano przekroczenie granicy, spacer po barokowej perle, Florencji Północy: plac Teatralny z Semperoper, zwiedzanie bogatej galerii Zwinger, Katedra, plac Zamkowy, przejście na Balkon Europy – Brühlsche Terrasse, Albertinum, Frauenkirche, wizyta na Jarmarku Bożonarodzeniowym, wyjazd, przekroczenie granicy, ciepły posiłek tranzytowy, powrót uczestników wycieczki szkolnej w godzinach nocnych

Pobierz lub wydrukuj program PDF

A

Cena brutto wycieczki obejmuje: 

  • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd, bar)
  • 1 ciepły posiłek tranzytowy (napoje płatne indywidualnie)
  • opieka licencjonowanego pilota
  • ubezpieczenie NNW – 15000 PLN i KL – 20 000 €
  • podatek VAT
  • obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

B

Powiedz nam, skąd jest Twoja grupa

Do podstawowej ceny podanej w witrynie doliczana jest ryczałtowa opłata za transport grupy po kraju wyliczana na podstawie dokładnej ilości km pokonywanej przez grupę, w zależności od miejsca wyjazdu. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

C

Termin Twojego wyjazdu

Zadzwoń do nas, powiedz nam, jaki termin cię interesuje. Ustalimy go wspólnie, dostosujemy do Twoich potrzeb. Znajdziemy optymalne, satysfakcjonujące rozwiązanie. Tel. 602275300

D

Pakiety usług i wstępów

Podana w witrynie cena nie obejmuje opłat za wstęp do Zwinger oraz urządzeń audio tour guide (młodzież do 16 lat: 2 €; uczestnicy powyżej 16 lat: 14€)

Podstawowa cena wycieczki nie zawiera opłaty za ewentualne bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, parków rozrywki, przejazdów środkami komunikacji publicznej, kolejkami, rejsów statkami wycieczkowymi, rejsów na wyspy, usług ewentualnie wymaganych przewodników lokalnych, opłat za wycieczki fakultatywne, wieczory tematyczne, np. wieczór grecki, korzystania z urządzeń audio tour guide, opłat rezerwacyjnych w zwiedzanych obiektach oraz ewentualnych lokalnych podatków pobytowych, tzw. city tax/tassa di soggiorno.