1. Nie zbieramy pieniędzy na wstępy od dzieci i młodzieży w trakcie trwania imprezy turystycznej. Wszystkie wymagane wstępy i usługi doliczamy zawsze do całkowitej ceny wycieczki opłacanej przez rodziców przed wyjazdem. Wystawiona faktura VAT obejmuje wszystkie wydatki.
  2. Prezentowane w witrynie pakiety wstępów są jedynie propozycją do wyboru. Rekomendacji, które wstępy najlepiej wybrać ze wszystkich dostępnych /w zależności od profilu szkoły, wieku uczniów, zainteresowań, etc./ – udzielą Państwu pracownicy Biura Obsługi Klienta. Podobnie, jeśli chcą Państwo zmodyfikować gotowe pakiety – prosimy o kontakt z Biurem.
  3. Zamienny transport autokarem zamiast metra może być realizowany jedynie w wybrane dni, w zgodzie z wymaganym programem i przepisami dobowym czasem pracy i odpoczynku kierowców. Szczegółowych informacji udzielą Państwu pracownicy Biura Obsługi Klienta.
  4. Umowne ceny proponowanych pakietów wstępów i usług zawierają wszelkie wymagane opłaty rezerwacyjne dla grup, prowizje, prowizje biur pośredniczących, dodatkowe opłaty i prowizje pobierane za przelewy zagraniczne lub płatności kartami kredytowymi.
  5. Podstawowa cena wycieczki nie zawiera opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, parków rozrywki, przejazdów środkami komunikacji publicznej, kolejkami, rejsów statkami wycieczkowymi, rejsów na wyspy, usług ewentualnie wymaganych przewodników lokalnych, opłat za wycieczki fakultatywne, wieczory tematyczne, np. wieczór grecki, korzystania z urządzeń audio tour guide, opłat rezerwacyjnych w zwiedzanych obiektach oraz ewentualnych lokalnych podatków pobytowych, tzw. city tax/tassa di soggiorno.
  6. Wiek uczestników. Cena pakietu wstępów i usług wyliczana jest na podstawie wieku uczestnika w dniu zakończenia imprezy turystycznej. Uczestnicy wycieczki korzystający z uprawnień do obniżonej ceny (odpowiednio do lat 16, 18, 26 w zależności od trasy i kraju) zobowiązani są posiadać przy sobie ważny dokument tożsamości, który należy okazać na każde żądanie kontrolerów. W wypadku braku dokumentu – obsługa może odmówić wstępu lub zobligować uczestnika do zakupu dodatkowego biletu w normalnej, obowiązującej cenie.