Zapraszamy do Tolo w najpiękniejszej części kontynentalnej Grecji. Bardzo łagodnie schodzące do morza szerokie, piaszczyste plaże, ciepłe morze Egejskie przyciągają miłośników letniego wypoczynku szukających pięknej pogody. Bezpieczny i uroczy kurort, pełen małych restauracji, knajpek, pozbawiony hałaśliwych dyskotek molochów jest idealnym miejscem wypoczynku dzieci i młodzieży.

Przelot z Polski do Aten zajmuje około 2,5h. Transfer do Tolo to około 2,5 h jazdy autokarem. Latamy z kilku lotnisk w Polsce. Zadzwoń i zapytaj, skąd lecimy w interesującym cię terminie wypoczynku.

Mieszkasz w pewnej odległości od lotniska w Polsce? Powiedz nam gdzie.  Na życzenie zorganizujemy dla Twojej grupy transfer na lotnisko w konkurencyjnej cenie!

Osiem noclegów 200 m od piaszczystej plaży! Do dyspozycji uczestników oddajemy jeden z dwóch, przylegających do siebie budynków przedstawionych na zdjęciach w galerii. Wszystkie apartamenty wakacyjne wyposażone są w łazienki, sterowaną indywidualnie klimatyzację, tv, lodówkę. Uczestnicy kwaterowani są w pokojach 2 – 3 osobowych lub w studio: pokój 2 osobowy + pokój 2 osobowy + wspólna łazienka. Wszystkie apartamenty posiadają balkony, większość z widokiem na morze.

Rekreacja: piaszczyste boisko do siatkówki; istnieje możliwość wypożyczenia rowerów; zestawów do gry w badminton; sprzętu plażowego – materace dmuchane, pływaki, koła dmuchane, etc; piłek do gry w siatkówkę, football.

Na życzenie zorganizujemy dyskotekę na terenie ośrodka tylko dla naszych uczestników.

W trakcie całego pobytu uczestnicy mają możliwość korzystania z dystrybutorów oferujących wodę oraz wodę z sokiem.

3 posiłki dziennie. Dominuje dobra, lokalna kuchnia, ale nie zabraknie uniwersalnych dań uwielbianych przez dzieci i młodzież.

śniadania w formie bufetu: pieczywo, pieczywo tostowe, masło, dżemy, miód, kawa, herbata, sok pomarańczowy, mleko, płatki, jajka (gotowane lub smażone, omlet), ser, wędlina.

obiady serwowane – lekkie, jednodaniowe, dostosowane do wysokich temperatur panujących w środku dnia: np. sałatka grecka, pizza, zupa. Serwowane z owocami.

kolacje serwowane, 3 daniowe (1 danie – przystawka na ciepło lub zupa, danie główne, deser lub owoc), woda stołowa w karafkach.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Nie zatrudniamy opiekunów po krótkich kursach. Doskonałą opiekę na wakacjach sprawują wychowawcy, którzy na co dzień mają do czynienia z dziećmi i młodzieżą w swoich placówkach oświatowych. Doświadczeni nauczyciele doskonale znający uczniów.

Grupie stale towarzyszy polski pilot wycieczek – rezydent pozostający do dyspozycji uczestników.

Na ogólnodostępnej, publicznej plaży zapewniamy opiekę polskich ratowników, którzy zajmują się wyłącznie naszymi uczestnikami.

W trakcie pobytu istnieje możliwość zdania egzaminu i zdobycia karty pływackiej!

Cena dla uczestnika do 18 lat:

Cena dla uczestnika powyżej 18 lat:

Oferta również dla klientów indywidualnych!

Łączymy grupy 10-15 osobowe. Sprawdź ofertę wakacyjną dla nauczycieli >>

1

Dzień 1: Wylot, zwiedzanie Aten

zbiórka uczestników na lotnisku, bezpośredni przelot do Aten, zwiedzanie stolicy: Parlament i Grób Nieznanego Żołnierza, świątynia Zeusa Olimpijskiego, Łuk Hadriana wskazujący granicę „Aten Tezeusza”, Odeon Herodesa Atticusa, zwiedzanie Akropolu: przejście przez Propyleje do Ganka Kariatyd i symbolu Aten – Partenonu, Erechtejon – szczytowe osiągnięcie sztuki jońskiej, Agora: Tezejon i Stoa Attalosa, spacer po Monastiraki i Plaka – położonych u stóp Akropolu dzielnicach z uroczymi ulicami pełen restauracji i sklepików, przejazd na Peloponez do Tolo nad Morzem Egejskim, zakwaterowanie w apartamentach wakacyjnych.

* zwiedzanie Aten jest wliczone w cenę i realizowane w zależności od godzin przelotów – 1 lub 9 dnia trwania imprezy turystycznej.

2-8

Dzień 2 – 8 Wypoczynek na Peloponezie

czas poświęcony na wypoczynek, plażowanie, spacery po mieście, gry i zabawy, realizacja wycieczek fakultatywnych (oferta poniżej)

9

Dzień 9: Przelot do kraju, Powrót

śniadanie lub wydanie prowiantu na drogę (w zależności od godziny wylotu, transfer na lotnisko w Atenach, wylot do kraju, powrót uczestników.

Wycieczki faklutatywne

27€

Rejs na Wyspę Hydrę

rejs na wyspę z bielonymi domkami, kolorowymi okiennicami, gdzie obowiązuje zakaz ruchu kołowego, a cały transport odbywa się w wykorzystaniem osłów i mułów, spacer, czas przeznaczony na plażowanie i odpoczynek nad Morzem Egejskim. Wycieczka całodzienna, wyjazd po śniadaniu, powrót na kolację, suchy prowiant zamiast obiadu. Cena dla uczestnika bez względu na wiek.

20€

Starożytne Mykeny i Korynt

zwiedzanie grobu kopułowego, tzw. Skarbca Arteusza, Grobu Agamenmnona, w którym pochowano króla, zwiedzanie muzeum i strefy archeologicznej w Mykenach, zwiedzanie Koryntu, najbardziej kompletnego ośrodka rzymskiego w Grecji: droga Lechajońska, fontanna Pejrene, Agora, Bema św. Pawła, świątynia Oktawii, Heraklesa, Hermesa, Posejdona i Apolla. Wyjazd po śniadaniu, powrót w godzinach popołudniowych, suchy prowiant zamiast obiadu. W cenie ujęto usługi przewodnika lokalnego w Mykenach i Koryncie. Cena dla uczestnika do 18 lat. Cena dla uczestnika powyżej 18 lat – 29€

7€

Nafplion by Night

spacer po pierwszej stolicy odrodzonej Grecji, uważanej za najbardziej eleganckie miasto na Peloponezie. wycieczka trwa ok. 3-4 h, wyjazd po kolacji. Cena dla uczestnika bez względu na wiek.

15€

Wieczór Grecki

pokazy tradycyjnego tańca greckiego, degustacja lokalnych potraw zamiennie za obiadokolację. Cena dla uczestnika do 18 lat. Cena dla uczestnika powyżej 18 lat – 2o€