Pakiet Ekonomiczny PSH

podatki lokalne – city tax
bilet wstępu do Park Disneyland
bilet wstępu do Park Gardaland
cena dla uczestnika do 18 lat:  81,00 EUR
cena dla uczestnika powyżej 18 lat:  121,00 EUR

Pakiet Standard PSH

podatki lokalne – city tax
bilet wstępu do Park Disneyland
bilet wstępu do Park Gardaland

+

rejs statkiem do Tossa de Mar wycieczka fakultatywna
cena dla uczestnika do 18 lat: 106,00 EUR
cena dla uczestnika powyżej 18 lat:  146,00 EUR

Pakiet Premium PSH

podatki lokalne – city tax
bilet wstępu do Park Disneyland
bilet wstępu do Park Gardaland

+

rejs statkiem do Tossa de Mar wycieczka fakultatywna

+

La Pedrera Casa Mila Antonio Gaudiego
cena dla uczestnika do 18 lat:  125,00 EUR
cena dla uczestnika powyżej 18 lat:  170,00 EUR

Zwiedzanie stadionu Camp Nou oraz Bazyliki Sagrada Familia /ze względu na wysoki koszt/ nie jest wliczane w proponowane pakiety. Jeśli życzą sobie Państwo, by wliczyć wstęp na stadion lub do Sagrada Familia dla całej grupy czy większości osób w grupie – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Są to jedynie propozycje do wyboru. Rekomendacji, które wstępy najlepiej wybrać ze wszystkich dostępnych /w zależności od profilu szkoły, wieku uczniów, zainteresowań, etc./ – udzielą Państwu pracownicy Biura Obsługi Klienta. Podobnie, jeśli chcą Państwo zmodyfikować powyższe, gotowe pakiety – prosimy o kontakt z Biurem.
Zamienny transport autokarem zamiast metra może być realizowany jedynie w wybrane dni, w zgodzie z wymaganym programem i przepisami dobowym czasem pracy i odpoczynku kierowców. Szczegółowych informacji udzielą Państwu pracownicy Biura Obsługi Klienta. Umowne ceny proponowanych pakietów wstępów i usług zawierają wszelkie wymagane opłaty rezerwacyjne dla grup, prowizje, prowizje biur pośredniczących, dodatkowe opłaty i prowizje pobierane za przelewy zagraniczne lub płatności kartami kredytowymi.
Podstawowa cena wycieczki nie zawiera opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, parków rozrywki, przejazdów środkami komunikacji publicznej, kolejkami, rejsów statkami wycieczkowymi, rejsów na wyspy, usług ewentualnie wymaganych przewodników lokalnych, opłat za wycieczki fakultatywne, wieczory tematyczne, np. wieczór grecki, korzystania z urządzeń audio tour guide, opłat rezerwacyjnych w zwiedzanych obiektach oraz ewentualnych lokalnych podatków pobytowych, tzw. city tax/tassa di soggiorno.