Pakiet Ekonomiczny HRV

korzystanie z urządzeń  AUDIO TOUR GUIDE w trakcie całego zwiedzania

podatki lokalne – city tax
bilet wstępu Park Narodowy rzeki Krka
usługi przewodników lokalnych w Splicie, Dubrowniku
wstęp Jeziora Plitvickie
cena dla uczestnika do 18 lat: 41,50 EUR
cena dla uczestnika powyżej 18 lat: 59,50 EUR

Pakiet Standard HRV

korzystanie z urządzeń  AUDIO TOUR GUIDE w trakcie całego zwiedzania
podatki lokalne – city tax
bilet wstępu Park Narodowy rzeki Krka
usługi przewodników lokalnych w Splicie, Dubrowniku
wstęp Jeziora Plitvickie
+
wstęp do Katedry i Pałacu w Splicie
cena dla uczestnika do 18 lat: 47,50 EUR
cena dla uczestnika powyżej 18 lat: 65,5 EUR

Dodatkowo Rejs na Hvar?

całodzienna wspaniała wyprawa na jedną z najpiękniejszych wysp na Adriatyku, rejs połączony z kąpielą w morzu, obiad na statku, spacer po jednej z miejscowości na wyspie. Cena – 32 €/ osobę (wycieczka realizowana przy minimum 40 osobach płatnych)

Medugorje i Mostar zamiast plażowania?

przejazd do Mostaru, spacer po starówce: meczet Mehmed Paszy, Dom Turecki, Stary Most, spacer po zabytkowej dzielnicy Carsija, przejazd do Medugorje słynącego z objawień tzw. „Widzących”, wizyta w kościele św. Jakuba oraz w miejscu pierwszych objawień na wzgórzu Podbrdo, powrót do hotelu. Cena – 15 €/ osobę (wycieczka realizowana przy minimum 30 osobach płatnych)

Są to jedynie propozycje do wyboru. Rekomendacji, które wstępy najlepiej wybrać ze wszystkich dostępnych /w zależności od profilu szkoły, wieku uczniów, zainteresowań, etc./ – udzielą Państwu pracownicy Biura Obsługi Klienta. Podobnie, jeśli chcą Państwo zmodyfikować powyższe, gotowe pakiety – prosimy o kontakt z Biurem.
Zamienny transport autokarem zamiast metra może być realizowany jedynie w wybrane dni, w zgodzie z wymaganym programem i przepisami dobowym czasem pracy i odpoczynku kierowców. Szczegółowych informacji udzielą Państwu pracownicy Biura Obsługi Klienta. Umowne ceny proponowanych pakietów wstępów i usług zawierają wszelkie wymagane opłaty rezerwacyjne dla grup, prowizje, prowizje biur pośredniczących, dodatkowe opłaty i prowizje pobierane za przelewy zagraniczne lub płatności kartami kredytowymi.
Podstawowa cena wycieczki nie zawiera opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, parków rozrywki, przejazdów środkami komunikacji publicznej, kolejkami, rejsów statkami wycieczkowymi, rejsów na wyspy, usług ewentualnie wymaganych przewodników lokalnych, opłat za wycieczki fakultatywne, wieczory tematyczne, np. wieczór grecki, korzystania z urządzeń audio tour guide, opłat rezerwacyjnych w zwiedzanych obiektach oraz ewentualnych lokalnych podatków pobytowych, tzw. city tax/tassa di soggiorno.